BFGoodrich

Zasady programu

Zasady programu

Akcja promocyjna skierowana jest do przedsiębiorców – osób fizycznych, osób prawnych oraz innych jednostek organizacyjnych, którym ustawa przyznaje zdolność prawną, którzy dokonują zakupów Opon BFGoodrich w wybranych punktach sprzedaży Opon BFGoodrich, tj. w sklepach lub serwisach stacjonarnych.

Program trwa od 4.05.2020 r. do 31.07.2020 r.

1. Zakup

Kup co najmniej 4 nowe opony marki BFGoodrich do samochodów ciężarowych w terminie od 4.05.2020 r. do 31.07.2020 r. w jednym z wybranych punktów sprzedaży.

2. Rejestracja

Załóż konto w portalu Michelin MyPortal – nie zajmie to więcej niż minutę. Jeżeli masz już konto, możesz pominąć ten krok. Portal MyPortal dostępny jest pod adresem: https://myportal.michelingroup.com

3. Logowanie

Zaloguj się na portalu Michelin MyPortal, kliknij w banner BFGoodrich, który przekieruje Cię na stronę akcji, a następnie postępuj zgodnie z instrukcją, zaakceptuj regulamin, wypełnij formularz zgłoszeniowy.

4. Weryfikacja i wydawanie nagród

Do 15.08.2020 r. wgraj dokument potwierdzający zakup opon objętych promocją oraz wybierz 1 z 3 nagród gwarantowanych:
  • ciśnieniomierz do opon,
  • plecak,
  • powerbank.
Nagroda zostanie wysłana na adres podany przez Ciebie podczas rejestracji.
Liczba rejestracji w promocji jest ograniczona do jednej bez względu na liczbę zakupionych opon.

Nagroda dodatkowa w konkursie

Dodatkowo zawalcz o 1 z 9 nagród w postaci iPhone’a 11 Pro 256 GB Space Gray! W tym celu podczas rejestracji odpowiedz na pytanie: „Dlaczego wybrałem markę BFGoodrich do mojej ciężarówki?”. Nagroda dodatkowa zostanie przyznana dziewięciu uczestnikom, którzy udzielą najciekawszych odpowiedzi. Pula nagród została podzielona według kryterium miejsca zakupu opon. Szczegóły dotyczące przyznawania nagród znajdują się w regulaminie.